Kontaktid

Paide Vallavalitsus                                                                  Lahtioleku ajad:

Reg. nr. 75005819                                                                    E-N: 8.00-17.00;  R: 8.00-15.45

Aadr: Pärnu 3, Paide, 72711                                                   Lõuna: 12.00-12.45


Pank: SEB  EE711010702000634007

           Swedbank EE092200221013901056
           Danske Bank EE393300334263150007
                Vastuvõtt teisipäeviti:

Tehingupartneri kood: 211101                                               9.00-12.00 ja 13.00-16.00

                                                                                              vallavanem 9.00-15.00

Tel: 383 8950                                                                        volikogu esimees 14.00-16.00

E-post: paide@paidevald.ee                                                 

 

PUHKUSED 2017

 

Ametikoht Nimi Haridus Telefon E-post
vallavanem Veljo Tammik

kõrg,

metsamajanduse insener

383 8951

514 3245

veljo.tammik@paidevald.ee
abivallavanem Enn Lehtpuu kõrg, kehalise kasvatuse õpetaja

383 8955

529 6515

534 94221

enn.lehtpuu@paidevald.ee
vallasekretär Silvia Aarma

kesk,

kutsetunnistus SM

383 8953;

501 5975

silvia.aarma@paidevald.ee
sekretär-registripidaja Lea Jõesaar kõrg, algklasside õpetaja 383 8950 lea@paidevald.ee
sotsiaalnõunik Lille Tammik kesk-eri, raamatukoguhoidja

383 8954

522 3186

lille.tammik@paidevald.ee
majandusnõunik Helle Künsar bakalaureus ettevõtluse alal 383 8959 5241817 helle.kynsar@paidevald.ee

 

maakorralduse spetsialist

Elliko Kõiv  

 

5518292

 

elliko@paide.ee 

finantsist Aime Adler kesk-eri, raamatupidaja 383 8956 aime.adler@paidevald.ee
raamatupidaja Marje Jauk   383 8952 marje.jauk@paidevald.ee
keskkonnanõunik Anti Annus kõrg, maaparanduse hüdrotehnikainsener

383 8958

511 7313

anti.annus@paidevald.ee

 

Statistika

Rahvaarv: 1650 (seisuga 2. 01.2015)
Pindala: 300 km²
Suurim asula: Tarbja (259)
Koole: 1
Lasteaedu: 1
Külasid: 28