Paide valla külade andmed

Külavanem valitakse küla koosolekul ja tal on õigus kanda külavanema märki 

vastavalt Paide valla põhimäärusele:

 

Paide valla külade andmeid - 1. jaanuar 2017
Nr. Küla nimi

Elanikke

 

Külavanem Kontakt
1. Anna 76 Karin Seema aarmanpuit@gmail.com
2. Eivere 47 Vladimir Kazakov 5020854, vladimir.ka@mail.ee
3. Kirila 18    
4. Korba 38 Koida Mölder 5271797, koida@hot.ee
5. Kriilevälja 88 Maiken Alandi 55615462; maiken_5@hotmail.com
6. Mustla 32 Tõnu Ulla 3820611
7. Mustala-Nõmme 24 Harti Paimets 5036358 
8. Mäeküla 28 Annely Klausen 55536957, annelykl@hotmail.com
9. Mäo 73 Maili Orgma 55630329, mailiorgma@hot.ee
10. Mündi 64 Evi Kass 53411308, evikivisikk@gmail.com
11. Nurme 22 Marika Joa* 5071484, marikakreits@gmail.com
12. Nurmsi 103 Ulvi Meikup 56919858, kysitleja22@hot.ee
13. Ojaküla 19 Are Riistan 5052238, are.riistan@gmail.com
14. Otiku 27    
15. Pikaküla 54 Pärja Punapart 3891294, punapart@hot.ee
16. Prääma 23 Krista Passimägi 55576970, kristapassimägi@gmail.com
17. Puiatu 30 Marika Joa*  
18. Purdi 52 Mairon Nugis 58043637, mairon.nugis12@gmail.com
19. Sargvere 198 Eha Martma ehamartma1@hot.ee
20. Seinapalu 20 Anu Käärik 53814204, anu.kirjad@mail.ee
21. Sillaotsa 54 Andrus Bombul 53481041, andruss@hot.ee
22. Suurpalu 75 Meelis Aasa 5238268, meelis.aasa@mail.ee
23. Sõmeru 19    
24. Tarbja 286    
25. Valgma 52 Mihkel Puntso 5016018
26. Veskiaru 9 Taimo Arume  
27. Viraksaare 97 Jaan Madis 5050206, madised@hot.ee
28. Võõbu 13    
  Valla täpsusega  48    
  KOKKU

1689

mehi: 902

naisi: 787