Ametnikud

 
Ametikoht Nimi Haridus Telefon E-post
vallavanem Veljo Tammik

kõrg,

metsamajanduse insener

383 8951;

514 3245

veljo.tammik@paidevald.ee
vallasekretär Silvia Aarma

kesk,

kutsetunnistus SM

383 8953;

501 5975

silvia.aarma@paidevald.ee
sekretär-registripidaja Lea Jõesaar kõrg, algklasside õpetaja 383 8950 lea@paidevald.ee
sotsiaalnõunik Lille Tammik kesk-eri, raamatukoguhoidja

383 8954;

522 3186

lille.tammik@paidevald.ee
majandusnõunik Helle Künsar bakalaurus ettevõtluse alal 383 8959; 5241817 helle.kynsar@paidevald.ee
         
abivallavanem Enn Lehtpuu kõrgem, kehalise kasvatuse õpetaja

383 8955;

53494221

enn.lehtpuu@paidevald.ee
finantsist Aime Adler kesk-eri, raamatupidaja 383 8956 aime.adler@paidevald.ee
keskkonnanõunik Anti Annus kõrg, maaparanduse hüdrotehnikainsener

383 8958;

511 7313

anti.annus@paidevald.ee